Leviala laiendi-tugijaam

Juhtmevaba seade on õekutsesüsteemi “süda”. Tugijaamaga saab ühendada abikutsenupud, lukud ja muud soovitud seadmed. 
Tugijaam on juhtmevaba, seega ei ole vaja vedada kaabled- vaja on ainult elektripistikut.

Abikutsenupp

Abikutsenupp on veekindel, väike ja kaalult kerge randmele rihmaga käiv nupp, millele saab programmeerida valvefunktsiooni, kukkumise jälgimise ja aktiivsuse jälgimise funktsiooni. Turvanupp on automaatselt lülitatud Everon süsteemi ning seetõttu jõuab abikutsung abivajajalt alati õigele inimesele. 
Abikutsenuppu saab kanda randmel, kaelas või selle võib õmmelda riietesse. Lisavarustusena saab soetada rihma mida ei saa ilma spetsiaalse võtmeta randmelt ära võtta.

Abikutsenupp seinale

Abikutsenupu võib paigaldada palatisse, tuppa, tualetti. Abikutsung edastatakse õele või hooldajale mobiiltelefonile.

Nöörlüliti abikutseks seinale

OnOn digitaalne kohalolek

OnOn digitaalne kohalolek on sensoripõhine süsteem. Jätkuv keskkonna jälgimine annab kliendile, hoolduspersonalile ja lähedastele turvatunde ilma isikut tuvastamata. OnOn on passiivne süsteem- eraldi ei pea kusagile nupule vajutama. Tehnoloogia põhineb keskkonnas toimuvate muudatuste ära tundmisel. Süsteemi saab seadistada selliselt, et süsteem tunneb ära kui inimene on kukkunud või ei saa põrandalt üleş, inimene tõuseb voodist või lahkub toast. Kuna isikut ei saa tuvastada, on süsteem kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.

Digitaalne lukk

Võtmeta lukk on digitaalne ja väga turvaline ning sobib kasutamiseks nii hooldekodudes kui ka kodumajapidamistes. 

VEGA GPS kell

Vega GPS-kell on randmel kantav telefon koos kohamääramise funktsiooniga. Kella võib kinnitada tavalise või lukustatava rihmaga. Kella võib lisaks randmele kanda kaelas, vööl, riietes jne. Abikutsungi võib seadistada vastavalt vajadusele, näiteks turvaperimeetri seadistamiseks kui inimesel on vähenenud kognitiivne võimekus. Kell näitab inimese asukohta 8 m täpsusega. GPS omadus võimaldab asukohta vaadata nii Everon äppist või veebipõhiselt arvutist. Kell võimaldab inimesele suuremat iseseisvust ja võimaldab turvalist liikumist. Kella saab laadida igal ajahetkel ning see on veekindel.